NYNÍ AKCE NA KUCHYŇSKÉ LINKY PRO NAŠE KLIENTY!!!

Ke každé zakoupené bytové jednotce dostane náš klient slevový voucher na kuchyňskou linku od společnosti Hanák. Veškerý klientský servis včetně návrhu a vizualizací bude prováděn v interiérovém studiu Imagine interiér (http://www.imaginekoupelny.cz) na Slovanské 172 v Plzni.

Standardy

Bytová jednotka bude provedena ve standardním vybavení /viz. galerie standardů/. V případě zájmu klienta je možné do určité fáze výstavby jednat o drobných změnách dispozičního řešení či změně standardního vybavení. K dispozici Vám bude architekt ke konzultacím Vašich přání. Developer projektu spolupracuje se společností Thorn Metal, která připravila pro naše klienty vzorovou koupelnu z vybraných materiálů. Ta bude připravena ke shlédnutí v showroomu Imagine interier na adrese Slovanská tř. 172, Plzeň (http://www.imaginekoupelny.cz).
Součást standardního vybavení bytu zahrnuje:
  • podlahové krytiny
  • dveře včetně kování
  • omítky
  • sanitární vybavení
  • obklad v koupelnách

Koupelny – řešení ve standardu

Součástí každé bytové jednotky bude vybavení koupelen od povrchových úprav až po základní sanitární prvky (vana nebo sprchový kout, toaleta a umyvadlo). Na přání klienta je možno provést úpravy ve spolupráci s naším architektem a odborným konzultantem v koupelnovém studiu Imagine interier (http://www.imaginekoupelny.cz).

Galerie koupelen – inspirační řešení

Byt 1 – koupelna 1.2

Byt 2 – koupelna 2.2 & 2.8

Byt 3 – koupelna 3.6

Byt 4 & 5 – koupelna 4.2, 5.2

Byt 6 & 9 – koupelna 6.2, 9.2

Byt 7 – koupelna 7.5,  7.8

Byt 8 – koupelna 8.5

Prezentace ke stažení zde

Pravidla klientských změn ke stažení zde